189292-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avlägsnande av slam – Insamling av slam från enskilda avlopp och fett från fettavskiljare - Nordanstigs kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInsamling av slam från enskilda avlopp och fett från fettavskiljare - Nordanstigs kommun
BeskrivningNordanstigs kommun upphandlar leverantör för insamling av slam från enskilda avlopp och fett från fettavskiljare i Nordanstigs kommun
Intern identifierare14424
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 90513700 Transport av slam, 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInsamling av slam från enskilda avlopp och fett från fettavskiljare - Nordanstigs kommun
Optioner
Beskrivning av alternativen1 + 1 år