189350-2021 - ÄndringSverige-Uppsala: Företagshälsovård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: UPPH2021-00090
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Uppsala genomför en ersättande upphandling om företagshälsovård då det tidigare avtalet upphör vid årsskiftet. Behandling av personuppgifter Information om hur Region Uppsala behandlar personuppgifter redogörs för i bilaga 1C Behandling av Personuppgifter. Anbudstidens utgång Anbud ska vara ingivet till Mercell TendSign senast 22.4.2021 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.