2. Förfarande
Förfarande
Titel: Distanskurser Vuxenutbildning
Beskrivning: Distanskurser Vuxenutbildning Nynäshamns kommun
Intern identifierare: KS/2024/0431/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000