Upphandlingen syftar till att teckna ramavtal med en konsult avseende koordinering och planering av projekt rörande gatu- och parkbelysning i Göteborgs stad.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71314100 Tjänster på elområdet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen