Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 2 600 000,00 SEK