189533-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Äldreomsorg – Drift av vård- och omsorgsboende Björklunden
Meddelande om upphandling – förenklat system - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av vård- och omsorgsboende Björklunden
BeskrivningUpphandlingen avser drift av vård- och omsorgsboendet Björklunden.
Intern identifierareON 2024/30
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenSe förfrågningsunderlag
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift av vård- och omsorgsboende Björklunden