See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för transparenta tandregleringsskenor
Beskrivning: Region Värmland upphandlar system för transparenta tandskenor (Aligners) som ska vara kompatibelt med Folktandvårdens digitala scanners.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85131100 Tandreglering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114270:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33135000 Utrustning för tandreglering, 33138000 Produkter för tandproteser och tandreglering