189586-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – 2 st traktorer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2 st traktorer
BeskrivningUpphandlingen avser inköp utav 2 st traktorer.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96841:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34138000 Vägtraktorer, 16700000 Traktorer