2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pulserande Thulium YAG-laser för urologiskt bruk Enköping.
Beskrivning: Pulserande Thulium YAG-laser för urologiskt bruk inkl förbrukning till Lasarettet i Enköping.
Intern identifierare: UPPH2025-00077
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33169100 Kirurgisk laser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Pulserande YAG_laser inklusive förbrukning.
Intern identifierare: 1655473
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Beskrivning: Pulserande YAG-lasre inklusive förbrukning för urologiskt brik.
Intern identifierare: 1655474
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Ny mall
Beskrivning: Pulserande YAG-laser inklusive förbrukning för urologiskt bruk
Intern identifierare: 1655475