189726-2023 - ÄndringSverige-Malmö: Undervisning och utbildning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utbildare inom arbetsmiljö
Referensnummer: 2022-080
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80000000 Undervisning och utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av utbildare inom olika arbetsmiljöområden.
Brandskydd, HLR, Viss kemikaliehantering, Arbete i EX klassad miljö, BAM för chefer och arbetsmiljöombud m m