2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsdatorer till ambulansverksamhet
Beskrivning: Upphandlingen avser fordonsdator till ambulansen.
Intern identifierare: 26RS286
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning, 38110000 Navigationsinstrument, 38112100 Navigations- och positionsbestämningssystem (GPS eller liknande)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000