189768-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tyngre motorfordon – Lastbil med lastväxlare samt lastväxlarflak med tank och brandpump.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastbil med lastväxlare samt lastväxlarflak med tank och brandpump.
BeskrivningLastbil med lastväxlare samt lastväxlarflak med tank och brandpump enligt de krav som ställs i förfrågningsunderlaget. Mer information ser förfrågningsunderlag.
Intern identifierareKA 2024/000333
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport, 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelObligatoriska krav