189769-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster – Ramavtal avseende kommunikationstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal avseende kommunikationstjänster
BeskrivningRamavtal avseende kommunikationstjänster
Intern identifierare1122/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000