189776-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringstjänster
BeskrivningUppdraget omfattar tjänster vid rekrytering för löpande avrop under avtalstiden och är uppdelat på 2 anbudsområden enligt följande: Anbudsområde 1 – Specialister, handläggare, kvalificerade handläggare och beslutsfattare Anbudsområde 2 – Ledande befattningar, chefer och ledare Anbud kan lämnas på ett anbudsområde eller båda anbudsområdena.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde 1 – Specialister, handläggare, kvalificerade handläggare och beslutsfattare
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123908:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde 2 – Ledande befattningar, chefer och ledare
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123908:Lot:2