See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handhållna ramaninstrument
Beskrivning: Tullverket upphandlar beställningsbart avtal för handhållna ramaninstrument.
Föregående meddelande: 008304-2021
Intern identifierare: TV-2021-05845
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38582000 Röntgenutrustning för kontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000