Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av TMA-fordon till Stockholm Vatten
Referensnummer: 21MB294
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34140000 Tyngre motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholm Vatten och Avfall AB) inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbudsansökan avseende köp av en (1) TMA- fordon. Deformationsblocket ska vara fastmonterat i chassiet. Den digitala informationsskylten ska vara en så kallad VMS-skylt.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34140000 Tyngre motorfordon, 34144400 Fordon för väghållning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen