Huvudsaklig CPV-kod 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Stor generatorrevision (huvudinspektion) för panna 8 och panna 9 på Dåva Kraftvärmeverk.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Panna 8 Dåva 1
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 31120000 Generatorer, 65410000 Drift av kraftverk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Panna 9 Dåva 2
Del nr: 2