See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling (ServiceNow) Utvecklare (50%)
Beskrivning: Konsultens uppgift är att självständigt utveckla funktionalitet i enlighet med organisationens behov. Förutom utveckling kommer du att delta i dialoger med interna stakeholders för att verifiera organisationens behov. Du delar även med dig av din erfarenhet till dina juniora kollegor. Den här upphandlingen är nummer 4 av 6, där totalt 6 konsulter i 4 konsultroller inom ett enskilt uppdrag ska bemannas.
Intern identifierare: FSN 2025-0536
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000