2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vitvaror
Beskrivning: Upphandling av vitvaror till Lindesberg kommun, Kumla kommun och Örebro kommun. Exempelvis kyl, frys, spis, diskmaskin, tvättmaskin, torkskåp, hushållsapparater m.m.
Intern identifierare: Ks 1856/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del