2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-stöd för schemahantering
Beskrivning: Avser grund- och gymnasieskola
Intern identifierare: UN 2024-01048
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48332000 Programvara för schemaläggning, 48930000 Programvara för utbildning och underhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000