2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemikalier och förbrukningsvaror
Beskrivning: Läkemedelsverket planerar att upphandla kemikalier och förbrukningsvaror till sitt laboratorium i Uppsala.
Intern identifierare: 2.3.1-2024-029599
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter