2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialsnickerier Agnes kulturhus
Beskrivning: Gävle Kommun upphandlar specialsnickerier till Kulturhuset Agnes.
Intern identifierare: 13589
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44220000 Inredningssnickerier
Ytterligare klassificering (cpv): 45421000 Snickeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Specialsnickerier Agnes kulturhus