190054-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Rådgivning inom Greppa Näringen 2026-2027
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRådgivning inom Greppa Näringen 2026-2027
BeskrivningLänsstyrelsen Skåne bjuder in till anbudsinlämning avseende rådgivning inom Greppa Näringen 2026-2027
Intern identifierare604-6087-2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000