190095-2026 - Resultat
Sverige – Städning – Upphandling - Städtjänst för hemtjänsten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling - Städtjänst för hemtjänsten
Beskrivning: Städtjänst för hemtjänsten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911100 Städning av bostäder, 98514000 Hemtjänst
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001