190098-2023 - ÄndringSverige-Smedjebacken: Grus, sand, krossad sten och ballast
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grusleveranser och transporter
Referensnummer: 2023-34
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende grusprodukter inklusive transport samt övriga förekommande transporter