2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverans av kopplingsstationer till Program Tvärförbindelse Södertörn
Beskrivning: Leverans av sex (6) stycken kopplingsstationer till program Tvärförbindelse Södertörn. Möjlighet till option på två kopplingsstationer, totalt åtta (8) stycken.
Intern identifierare: KOM-420053
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Leverans av kopplingsstationer till Program Tvärförbindelse Södertörn