190182-2024 - Resultat
Sverige – Vägtransporter – Busstransporttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBusstransporttjänster
BeskrivningFörsvarsmakten inbjuder Er att inkomma med anbud för Busstransporttjänster enligt bifogad Anbudsinfordran samt enligt bifogade bilagor 1-16.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92933:Lot:1