190188-2026 - Planering
Sverige – Datatjänster – Extern remiss avseende integrationer för operationssalar
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss avseende integrationer för operationssalar
BeskrivningExtern remiss avseende kravställningar inför upphandling av Integrationer för operationssalar
Intern identifierare202608
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 51400000 Installation av medicinsk och kirurgisk utrustning