2. Förfarande
Förfarande
Titel: Återvinningscentral Timrå kommun
Beskrivning: Återvinningscentral i Timrå kommun för mottagning, behandling och omhändertagande av olika avfallsfraktioner (grovavfall, trädgårdsavfall, bygg- och rivningsavfall, tidningar, textil, förpackningar, farligt avfall).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113464:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering