Kort beskrivning
Upphandling av catering såsom bröd och bullar, bredda mackor, sallader, bufféer, tårtor, kakor, bullar, varm mat, smörgåstårtor etc.
Upphandlingen är uppdelad i 5 delar.
2. Mackor och buffé
5. Varm mat