2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig Förhandsinsyn: Inloggningstjänster för Barn och Utbildning - Skolor och Kommun
Beskrivning: Tyresö kommun planerar att teckna avtal med Skolon AB för drift, support, integrationer och underhåll av en inloggningsportal för programvaror och tjänster. För att säkerställa transparens och möjliggöra överprövning av tilldelningsbeslutet inom en given tidsram, erbjuder vi en frivillig förhandsinsyn. Drift, support, integrationer och underhåll av en inloggningsportal för programvaror och tjänster. Se bifogad Frivilligt Förhandsinsyn Inloggningsportal. Läs bifogad fil: Frivilligt Förhandsinsyn Inloggningsportal2023-03-28.
Intern identifierare: 2023/KSUH 0091
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000