2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Vitvaruservice
Beskrivning: Kommunen avser attt upphandla ett ramavtal gällande vitvaruservice.
Intern identifierare: TF2024/591
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 39710000 Elektriska hushållsapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fordonskrav
Beskrivning: Baskrav
Intern identifierare: 1685647
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 39711000 Elektriska hushållsapparater för livsmedel, 39711100 Kylskåp och frysar, 39716000 Delar till elektriska hushållsapparater, 39721100 Hushållsapparater för matlagning, 42520000 Ventilationsutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Vitvaruservice
Beskrivning: Ramavtal gällande vitvaruservice
Intern identifierare: 1685648