See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling (ServiceNow) Utveckling, expert
Beskrivning: Konsultens uppgift är att med en omfattande ServiceNow-kompetens öka teamets leveransförmåga. Du har ett extra ansvar att dela med dig av din kunskap till dina mer juniora kollegor. Tillsammans med dina kollegor utvecklar du alltmer komplex funktionalitet allt efter att du lär dig vår plattform. Den här upphandlingen är nummer 3 av 6, där totalt 6 konsulter i 4 konsultroller inom ett enskilt uppdrag ska bemannas.
Intern identifierare: FSN 2025-0531
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000