190537-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Konfektyr , dryck och snacks till kiosk. och caféverksamheter samt evenemang
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonfektyr , dryck och snacks till kiosk. och caféverksamheter samt evenemang
BeskrivningTrollhättans Stads gemensamma behov av konfektyr, dryck och snacks med mera till kiosk- och caféverksamheter samt olika evenemang över tid.
Intern identifierareKS 2024/00278
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelObligatoriska krav
BeskrivningÖvergripande frågor-ska besvaras av anbudsgivaren
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerella krav
BeskrivningTrollhättans Stads samlade behov av löpande inköp och leverans av produkter inom produktområdena konfektyr, dryck och snacks.