2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljudssystem till Brachy-behandling
Beskrivning: Anbudsinbjudan avser tre (3) styck Ultraljudssystem inklusive transducers till VO Hematologi, onkologi och strålningsfysik på SUS, Lund för användning inom brachyterapi och isotopterapi, inklusive option på tre (3) styck ultraljudssystem exklusive transducers.
Intern identifierare: 2022-O002446
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112000 Utrustning för medicinsk bildbehandling med ultraljud och doppler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (4) (1) (1)