2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arkitekter och konstruktör för ombyggnation av lokaler och storkök
Beskrivning: Filipstads kommun söker en arkitekt och en konstruktör för ombyggnation av befintliga lokaler, samt en arkitekt för ombyggnation av ett storkök på en skola.
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001