190573-2020 - ResultatSverige-Ludvika: Värdeförvaringsskåp
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala lås ordinärt boende Ludvika kommun
Referensnummer: GNU 2019/144
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44421600 Värdeförvaringsskåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Vård- och omsorgsförvaltningen i Ludvika kommun avser upphandla Digitala lås/Nyckelfri hemtjänst.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44421600 Värdeförvaringsskåp, 44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 44522000 Haspar, låsdelar och nycklar, 44522200 Nycklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen