19058-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Tippbil med kran 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTippbil med kran 2
BeskrivningTippbil med kran 2
Intern identifierare2024-105
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000