Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
Stockholm Vatten och Avfall (SVOA) inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud i upphandlingen av avtal avseende ultrafilteranläggningar för pilotförsök.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42912330 Vattenreningsutrustning, 45232430 Vattenrening
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen