190621-2020 - ResultatSverige-SVENLJUNGA: Programvara för schemaläggning och produktivitet
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem för socialförvaltningen
Referensnummer: 19/13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett nytt verksamhetssystem för socialförvaltningen.
Inbjudan
Svenljunga kommun inbjuder ansökande att ansöka om att delta i upphandling avseende förvaltningsövergripande verksamhetssystem åt socialförvaltningen.
Intresserade leverantörer måste ansöka om att delta i upphandlingen för att ha möjlighet att lämna anbud i nästa skede.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen