19073-2025 - Resultat
Sverige – Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster – High Quality Gift Store
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHigh Quality Gift Store
BeskrivningThe concession covers the operations of a High quality gift store at Stockholm Arlanda Airport.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenUpphandlingen genomförs i 1 steg, annonseras i TED, kan komma att förhandlas.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104344:Lot:1