2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installation och underhåll av biljett och betalutrustning.
Beskrivning: Upphandlingen avser Installation- och underhåll av samtliga biljett- och betalutrustningar i fordon och på plattformar.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50317000 Underhåll och reparation av maskiner för biljettkontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124483:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50316000 Underhåll och reparation av biljettautomater