19110-2021 - ResultatSverige-Göteborg: Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom Skatt och redovisning
Referensnummer: C 2020-0157
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Om upphandlingen
Uppdraget omfattar konsultationstjänster inom skatt och redovisning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79412000 Finansiella konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen