See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Switchar och accesspunkter
Beskrivning: Köp av switchar och accesspunkter.
Föregående meddelande: 291117-2025
Intern identifierare: 3.2.3-2025-14650
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000