19124-2018 - ÄndringSverige-Lund: Rekryteringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster Legitimerade sjuksköterskor
Referensnummer: KS 2017/1016
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inhyrning av Legitimerade Sjuksköterskor för att tillgodose Upphandlande myndigheters behov.
Typ av avtal
Ramavtal tjänster.