191329-2022 - ÄndringSverige-Göteborg: Ombyggnadsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ombyggnad- och tillbyggnad Kv. Klerken i Malmö, totalentreprenad i samverkan
Referensnummer: 1051560
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45262700 Ombyggnadsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser en totalentreprenad i samverkan, ombyggnad och tillbyggnad av Tandvårdshögskolan i Malmö.