191335-2017 - ResultatSverige-Kristianstad: Motordrivna rullstolar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elrullstolar.
Referensnummer: 1603013
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33193121 Motordrivna rullstolar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33193120 Rullstolar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen