191391-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – TI 2024-1100 Värderingar åt Exploateringsenheten Södertälje
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1100 Värderingar åt Exploateringsenheten Södertälje
Beskrivning: Värderingskompetens åt Exploateringsenheten inom Södertälje kommun.
Föregående meddelande: 768684-2024
Intern identifierare: 81046
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000