2. Förfarande
Förfarande
Titel: 52 kV ställverk till Vetlanda
Beskrivning: Njudung Vetlanda Elnät AB genomför en upphandling i två steg, förhandlat förfarandet med föregående annonsering och bjuder in anbudssökande i ett första steg för att kvalificera sig till att lämna anbud i vår upphandling, 52 kV ställverk till Vetlanda.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31214000 Ställverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001