191486-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – ID3632 IT-konsulter inom produktsviterna IBM Maximo - Lösningsarkitekt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelID3632 IT-konsulter inom produktsviterna IBM Maximo - Lösningsarkitekt
BeskrivningAvrop av IT-konsulter inom produktsviterna IBM Maximo - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 16196, IT-konsulter inom produktsviterna IBM Maximo
Intern identifierareKOM-420255
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareID3632 IT-konsulter inom produktsviterna IBM Maximo - Lösningsarkitekt